Motivačný list

Autor: Ján Dulovič | 10.7.2014 o 16:42 | (upravené 10.7.2014 o 16:48) Karma článku: 5,00 | Prečítané:  1356x

Vážený potenciálny zamestnávateľ. Týmto si dovoľujem prezentovať osobu potenciálneho zamestnanca. Medzi moje pracovné vlastnosti, ktoré by vám mohli priniesť prospešné výsledky, patrí pracovitosť. Aby som to konkretizoval, som schopný zo seba vydať maximum, viem sa plno nasadiť do riešenia akéhokoľvek problému, viem zapracovať na každej zadanej úlohe a doviesť to až tak ďaleko, ako sa to dá. 

Som samostatný, otvorený novým veciam a návrhom, som schopný prinášať nové kreatívne, konštruktívne návrhy pri riešení akýchkoľvek pracovných zadaní, som schopný sa neustále vzdelávať a prijímať nové informácie, prispôsobovať sa novým trendom, teda schopný reagovať na akékoľvek zmeny. Som tímový hráč s orientáciou na víťazstvá. Som lojálny voči kolegom a nadriadeným... 

Áno to všetko som, resp. dokážem byť. Taktiež viem, že mám aj iné pozitívne vlastnosti, ktoré by som vedel preukázať a takisto mám aj nejaké negatívne vlastnosti, ktorým sa budem vyhýbať,  pokiaľ Ty, Vážený zamestnávateľ vieš mne, svojmu zamestnancovi zabezpečiť:

Spravodlivé hodnotenie, nestavanie seba do pozície „všemohúceho, neuprednostňovanie iných kolegov, len na základe určitých sympatií, ktoré nepatria do pracovného prostredia, neposkytovať im výhody na základe určitých informácií o ostatných, ktoré sú skreslené a poskytnuté len za účelom zvýhodnenia seba samých, vieš takýchto ľudí rozpoznať a z kolektívu vylúčiť, prípadne ich napraviť. Adekvátnu motiváciu, inšpiráciu pre plnenie pracovných úloh, k čomu patrí aj adekvátna a spravodlivá mzda, odmena, benefit ale aj  spravodlivý trest, pokiaľ sa preukázateľne mojou vinou niečo pokazí. Pochopenie a ľudskosť, priateľské pracovné prostredie, ktoré vie uspokojiť všetky základné ľudské potreby, starostlivosť o psychohygienu zamestnancov. Pomoc pri určitých pracovných aj niektorých osobných  problémoch, resp. aspoň pochopenie. Otvorenosť prijímať návrhy od podriadených a diskutovať o nich. Teda spravodlivosť, otvorenosť, rovnosť, súdržnosť, veľkorysosť a lojálnosť...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako prvá žena pred takmer sedemsto rokmi prežila cisársky rez

Až do minulého roka bol najznámejším prvým cisárskym rezom, keď prežili žena aj dieťa, prípad z roku 1500. Tím českých vedcov však prišiel s novým objavom.

EKONOMIKA

Osem zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Ľudí čaká viac dokladovania a prísnejšie posudzovanie.

ŠPORT

Sagan pobavil otázkou na súpera aj odpoveďou, prečo bol na toalete

Špekulovalo sa o zdravotných problémoch.


Už ste čítali?